Presenteren met Passie DOORklikken naar de website: www.presenterenmetpassie.nl.
Geen 2e kans voor een 1e indruk!
U staat onbewust regelmatig in de schijnwerper. Zodra u een ruimte binnen stapt, waar al andere mensen zijn, staan de spots op u gericht. Op een ‘podium’ schijnen de spots nog feller. Tijdens een gesprek met een vreemde of een journalist worden bovendien alle details uitvergroot. Deze vierdaagse training ‘Geen 2e kans voor een 1e indruk’ brengt u in de ‘schijnwerpers’ op voorsprong. Zorgt dat u een perfecte 1e indruk maakt.
U kunt kiezen uit de ééndaagse warming up of uit de vierdaagse dieptetraining. De onderwerpen zijn hetzelfde. De (diepte) details en de resultaten verschillen. Tijdens deze intensieve praktijktraining worden op de eerste dag alle vijf de hoofdonderwerpen besproken en ingetraind.
De camera loopt mee en u krijgt uw prestaties op dvd mee. Vanaf de tweede dag worden uw prestaties teruggespoeld en nabesproken. De interval wordt benut om bepaalde details in de praktijk te toetsen en te ervaren.
Voorstellen
In 30 seconden uzelf aan een ‘vreemd gezelschap’ voorstellen. Met als voordeel dat u tijdens deze praktijktraining wel een 2e kans krijgt.
Maak werk van uw imago
Hoe komt u over als mens? U krijgt een beeld van uzelf hoe u qua gedrag op anderen overkomt. Vooraf hebt u hiervoor de DAS-gedragsscan ingevuld. Ook ontvangt u tips met welke kleuren u het sterkst in de schijnwerpers staat.
In de schijnwerpers
U houdt een stimulerende presentatie over een door u te bepalen onderwerp. Direct wordt u gecoacht op hetgeen u goed doet en hoe u bepaalde details kunt versterken.
Omgang met de pers
Uw onderneming levert topprestaties waarvan anderen mogen weten. Het persbericht is uit. Een locale journalist komt op bezoek. Wat doet u wel. Wat kunt u beter laten? Hoe houdt u zelf het initiatief?
Werkwijze
Vooraf ontvangt u het DOOR-boek ‘Presenteren met passie’. Na sessie 1 neemt u deel aan het e-assessment ‘Presenteren’. De training is een continue afwisseling van theorie, interactie en praktijkoefeningen. Er wordt getraind in een groep van maximaal zes deelnemers per trainer. Na afloop wacht een werkopdracht.
|
Het praktijkseminar Presenteren met Passie
wordt verzorgd in het Veranderhuis te Doorn.
IJskelderlaan 1
3941 HS Doorn
|

|